fbpx

Vieta susitikti su smalsumu, svajonėmis ir savimi

vaikų ir jaunimo stovykla


Registruotis

APIE STOVYKLĄ

Kas yra Svajonių planeta? Tai 3 lokacijose įsikūrusi vaikų stovykla, kurioje ugdomos harmoningos asmenybės, gebančios suprasti savo ir kitų poreikius. Vaikai susipažįsta su kasdien juos supančia, nuostabaus grožio gamta, jos svarba mūsų gyvenime ir kiekvieno individo vartojimo atsakomybe.

Esame tikri, kad tiek Ilzenbergo dvaras su visu savo ūkiu, tiek SPA VILNIUS Druskininkuose ir šiemet nauja dienos stovykla Vilniuje turi teisę taip vadintis!

„Svajonių planetos“ gyventojai – nuo 7 iki 16 metų vaikai.
Veržlūs, protingi, kūrybingi, mėgstantys atradimus, nebijantys tikrų iššūkių ir linksmų nuotykių!

Kaip didžiausią dovaną „Svajonių planetos“ gyventojai priima galimybę gyventi naujai rekonstruotame,
daugiau nei 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai gyvena autentiškuose, patogiai
įrengtuose kambariuose, visa laiką leidžia saugioje poilsiui ir veikloms pritaikytose erdvėse.

Tuo tarpu SPA VILNIUS patalpos paverstos tikrų iškylautojų stovykla, kurioje vaikai jaučiasi kaip Mažosios Poilsenybės, po dienos nuotykių apsuptoje pasakiškos gamtos, kur pro panoraminius langus tikrai išvys tikrą SPA VILNIUS pasakų personažą voveriuką Timą.

Šiemet atkakliems Vilniaus moksleiviams paruošėme staigmeną – dienos stovyklą Vilniaus privačioje gimnazijoje, kurioje lauks net trys skirtingos pamainos su įdomiais užsiėmimais meno, sporto ir gamtos tematikose.

Įgyti naujų žinių ir atrasti naujas žemes, naujus draugus ir stebuklus vaikams padeda profesionalūs
ir patyrę vadovai – žmonės, kurie teikia pirmenybę darbui su vaikais, turi aiškius edukacinius tikslus bei profesinę patirtį jau daugiau nei 15 metų.

Pradėkime nuo mūsų vaikų ir kurkime „Svajonių planetą“ kartu!

2023 METŲ PAMAINOS Ilzenberge, SPA Vilnius Druskininkuose ir Vilniuje dienos stovykloje:

                II PAMAINA ŠEIMA – TAI MANO TVIRTOVĖ (Ilzenbergas) 07.02 – 07.07       € 480
              III PAMAINA KELIONĖ LAIKU (Ilzenbergas) 07.09 – 07.14       € 480
              IV PAMAINA SUPERHEROJAI (Ilzenbergas ir SPA) 07.16 – 07.21    € 480/ € 530
               V PAMAINA ŠEIMA – TAI MANO TVIRTOVĖ (SPA) 07.23 – 07.28       € 530
             VI PAMAINA KELIONĖ LAIKU (SPA) 07.30 – 08.04       € 530
              I PAMAINA ŽEMĖ – TAI MANO NAMAI (Vilnius, dienos) 06.26 – 06.30       €  229
              II PAMAINA SPORTUOK IR NENERVUOK (Vilnius, dienos) 07.03 – 07.07       €  229
             III PAMAINA MENU, MENU, SUMENĖK (Vilnius, dienos) 07.10 – 07.14       €  229
Atsižvelgiant į vaikų gyvenamąją vietą, yra organizuojamas transportas į stovyklą ir grįžimui namo (nuo/iki Vilniaus, į vieną pusę 30 EUR).

KARTU UGDOME

Vaikštinėsime su vaikais po Rokiškio kraštą! Tai ne tik malonaus fizinio krūvio atradimas, bet ir iššūkis duodant tylos, draugystės, atradimų įžadus. Kelionės į save metu pakeliui į Latviją lankysime žirgyną, 1844 metais dvaro statytą bažnyčią, mokyklą, Ilzės kaimo kapinaites, piliakalnius. Istorijas apie šias vietas pasakoja šarmingoji ilgametė vietos gyventoja - ponia Valentina. Senolė užburia vaikus pasakojimais apie savanoriavimo kilnumą, gyvenimą ne dėl savęs, o dėl kitų žmonių prasmę.

ĮSITRAUKIANČIUS ŽYGIŲ DALYVIUS

Kiekvieną dieną vaikų mintis ir širdis siakiame pripildyti naujų įspūdžių bei atradimų, kurie užgims dirbant kartu su kitais vaikais komandoje. Taip bus vystomos asmeninės raiškos galimybės, o kiekviena jauna asmenybė galės atrasti savo vietą komandoje ir pasijusti išskirtinė ir svarbi jos dalis. Vadovaujantis demokratinio ugdymo metodais, pildomi savęs pažinimo dienoraščiai, dalyvaujama tarpusavio pažinimo komandiniuose sporto ir kūrybiniuose žaidimuose.

DRAUGIŠKOS KOMANDOS NARIUS

Vaikai prisiliečiantys prie gamtos išteklių, iš arti stebintys augalus ir gyvūnus, galintys prisidėti prie ekologiško ūkio puoselėjimo. Mums rūpi, kad jie susipažintų su sveikos mitybos pagrindais iš praktinės pusės, domėtųsi gamtos taršos žala ir saikingo vartojimo nauda. Kartu stiprinsime vaikų meilę gamtai, sveikam gyvenimo būdui, užgims noras gyventi santaikoj su aplinka.

ATOSTOGAUTOJUS BE MIESTO

Mums svarbu pasitelkti meną ugdant harmoningą asmenybę ir stiprinant dvasinę sveikatą. Sujungsime muziką, dailę, šokį, teatrą, fotografiją, videomeną, keramiką ir scenografiją, siekdami savo svajonių. Leisime vaikams išbandyti naujas meno rūšis, atrasti naujus talentus ir skleisti savo svajones.

KŪRYBIŠKAS ASMENYBES

Tikime nenutrūkstama bendryste su gamta, meile sau ir aplinkai. Pasikviesime vaikus į lauką kartu stebėti, kaip natūraliomis sąlygomis auginami vaisiai ir daržovės, naminiai paukščiai bei gyvuliai. Kartu atrasime sveiko maisto gaminimo principus bei jo naudą sveikatai. Diskutuosime ekologiško gyvenimo būdo temomis, atrasime norą ne tik imti iš gamtos, bet ir ją tausoti bei gerbti.

VERTINANČIUS EKOLOGIJĄ IR SVEIKĄ GYVENSENĄ

Sujungsime du svarbius polius – žinojimą, iš kur kilome, kur veda mūsų tautos šaknys ir ką byloja šalies istorija, bei svajonę apie sąmoningą ir mokantį priimti sprendimus, drąsų, pažįstantį save ir savo kraštą jauną žmogų. Vaikus supažindinsime su Ilzenbergo dvaro legendomis, kuriomis apipintas kiekvienas dvaro kampelis, ir suteiksime joms šiuolaikišką kūną kurdami inscenizuotus pasirodymus, dailės ir fotografijos parodas, tyrinėdami tradicijas ir istorinį paveldą ekskursijų metu.

GEBANČIUS ATRASTI SAVE

PLAČIAU APIE PAMAINAS / VEIKLAS

Šiuo metu yra normalu vairuoti automobilį ir dalyvauti darbo susirinkime vienu metu. Tėveliai tai daro nuolatos. Mamos verda valgyti, viską fotografuoja, nešiodamos savo mažuosius ant rankų – irgi normalu. Kasdienybėje mes esame išvystę SUPER GREITĮ ir buvimą tuo pat metu keliose skirtingose vietose. Dabar tai yra norma, o anksčiau ilgas savaites laukdavome kol balandis ant kojos atneš žinutę nuo mylimojo ar artimo šeimos nario iš toli. Svajonių planetoje vaikai turės galimybę pažadinti net septynias super galias. Kai kurios yra pas žmogų nuo gimimo, tik žmogus apie tai nežino, o kai kurių tenka išmokti. Kiekviena stovyklos diena turės savo svečią – SUPER HEROJŲ, kuris vaikams yra pažįstamas iš animacinių filmų, komiksų ir aplinkos, kurioje vaikai gyvena. Be galo smagu bus sužinoti, ko gali išmokyti skirtingi SUPER HEROJAI tapę tikrais vaikų mokytojais ir palydovais. Nori sužinoti kas tai per galios, būtinai registruokis ir visa tai galėsi patirti, pažadinti savyje ir įvaldyti. Juk tu augi, tau reikia stiprėti ir tapti savęs tikru žinovu.

SUPERHEROJAI 🦸

Kur slėptis, kai baisu? Ką daryti, kai nežinai ką daryti? Kieno klausti patarimo, kai esi pasimetęs? Kokios tradicijos artimoje aplinkoje suformuoja stiprius ir jautrius, gerus ir teisingus, mokančius dalintis ir priimti dovanas? Ką galvoja mama, kai geria kavą? O ką tėtis mąsto, kai nusibrozdini kelius lygioje vietoje nukritęs ant šaligatvio? Į panašius ir kitokius klausimus tau atsakys ŠEIMYNŲ bendruomenė, kurią mes kartu sukursime. Subursime galingą bendruomenę, kuri pamainos eigoje nukels mus visus į pirmykštę bendruomenę, kurioje dar tik formavosi ŠEIMOS reiškinys. Kas yra svarbiausia gyvenime tėvams ir kas svarbiausia vaikams? Išaiškės, kad kiekvieno šeimos nario pareigos ir atsakomybės yra aukso vertės, o šeimos galva gali būti bet kuris, nes tai priklauso nuo aplinkybių. Kad šeima taptų mūsų tvirtove, mes turime ją mokėti statyti iš tvirčiausių plytų, kurios vadinasi: bendrauk, dalinkis, būk šalia kada reikia ir kada nereikia, turėk noro užjausti ir paguosti. O sukurti šeimų mąstančių labai panašiai bendruomenę, tai tas pats kas atrasti naują planetą.

ŠEIMA – TAI MANO TVIRTOVĖ

Ar esi kada pagalvojęs, kodėl tavo senelis labiausiai mėgsta rudą spalvą? Kas per mada nešioti lakuotus batus visų švenčių metu? O ta muzika, kurią klausosi tėvai tikrai nėra labai linksma ir įdomi... Pakeliavęs laiko mašina po skirtingus dešimtmečius suprasi, kad viskas turi savo pradžią ir pabaigą, bet pėdsakai lieka amžinai. Skirtingos kartos turi savo nepamirštamus muzikos atlikėjus, visuomenės veikėjus, išradimus ir pasaulėjautą, kuri suformavo tavo pačius artimiausius žmones. Apsižvalgyk, kažkas formuoja ir tave šiuo metu? Nežinojai? Tau būtinai reikia atvykti ir pakeliauti kartu skirtingais dešimtmečiais, kad suprastum kas laukia tavęs ateity. Mada, muzika, tendencijos, stilius, populiarios veiklos, žaidimai vieno ar kito dešimtmečio yra puiki enciklopedija susipažįstant su skirtingomis kartomis ir net pačiu savimi. Nuo visiškų istorinių kuriozų iki pačių svarbiausių pasaulio atradimų keliaujant dešimtmečiais.

KELIONĖ LAIKU

SVAJONIŲ KOMANDA

Ksenija Čunichina
Stovyklos vadovė - svajotoja

Esu iš tų vadovų, kurie patys kilo iš stovyklautojų, visą vaikystę gyvenau nuo vienos stovyklos iki kitos! Dirbu mokslinį ir praktinį psichologo darbą, bet kiekvieną vasarą nuo 2001 m. įgyvendinu svarbiausią savo svajonę - dirbti stovyklose dėl vaikų ateities. Čia kiekvienas galime bent trumpam tapti tuo, kuo svajojame!

Eglė Meldaikė
Kūrybos vadovė - svajotoja

Kūrybiškumas, ekologija ir savęs pažinimas padeda ugdyti jaunas atviras asmenybes, vystyti vaikų saviraišką ir kūrybiškumą. Svajoju užauginti tvirtas vertybes turinčias kartas. Svajones auginau 2003-2015 m. dirbdama įvairiose vaikų stovyklose („Pasaka“, „Ignalina“), kitose neformalaus ugdymo veiklose.

Vadimas Šuško
Stovyklos įkūrėjas - didis svajotojas

Svajoju ir svajonės pildosi! Mes kuriam geriausias sąlygas kiekvieno vaiko saviraiškai ir savęs pažinimui, užtikrinam saugią ir draugišką aplinką vaiko vystymuisi. Svarbiausia, kad visi nebijom svajoti, svajodami atrasti, išgirsti ir augti kartu su svajokliais vaikais. Auginau svajones ilgus metus stovyklaudamas, galiausiai 2003-2017 m. vadovaudamas stovyklai „Ignalina“.

Tautvydas Vaidelauskas
Grupės vadovas - svajotojas

Manau, jog kiekvienas vaikas yra pati unikali asmenybė, padėsiu tam atsiskleisti ir įkvėpti atradimams. Bendrausime, fantazuosime, dūksime, žaisime žaidimus, aktyviai praleisime laiką lauke ir smalsumo vedami pažinsime mus supantį pasaulį. Visada svajojau turėti būrį draugų, ką ir randu kaskart stovyklaudamas!

Katerina Voropaj
Grupės vadovė - šokėja

Muzika, judesys, kūrybiškumas ir išraiška - tai kas padeda atsiskleisti ir pažinti save iš naujo bei atrasti naujų gyvenime spalvų. Be galo mėgstu svajoti ir labai tikiu, kad svajonės pildosi. Taigi, svajokime kartu, smagiais muzikos ritmais išlaisvindami savo emocijas bei atskleisdami naujus gebėjimus!

STOVYKLOS VIETOS

Stovykla vyksta net trijose lokacijose:

1. rekonstruotame, daugiau nei 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai vaikštinėja tais pačiais koridoriais, kuriais kadaise vaikščiojo dvaro gyventojai, įsikuria ir gyvena autentiškuose kambariuose, ilsėsis šimtamečiame parke, klausosi legendų, kuriomis apipinti visi dvaro kampeliai. Saugiai jaučiasi specialiai stovyklos reikmėms pritaikytoje aplinkoje.

Šalia dvaro įsikūręs ekologiškas ūkis, kuriame vaikai leidžia laiką po programos veiklų, iš arti supažindinami su auginamais gyvūnais, ragauja šiltnamiuose ir lysvėse augančias daržoves. Ši patirtis padeda kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į tai, kokia ekologiško gyvenimo būdo nauda žmogaus sveikatai, kodėl svarbu meilė sau ir aplinkai, augalams, gyvūnams.

2. Pernai, švęsdami jubiliejinę 5-ąją vasarą, dovanojome naujus potyrius savo stovyklos lankytojams ir atvėrėme SPA VILNIUS duris visiems stovyklautojams Druskininkuose. Mineraliniai baseinai, unikali sukurta erdvė, apsupta pasakiškos gamtos sukurė ne tik poilsį, bet ir didžiulę erdvę vaikų nuotykiams kurti. Labai patiko, tad kartojam ir šiemet!

Visiems tėveliams, norintiems pasidžiagti SPA Vilnius poilsiu taip pat turime specialius savaitgalio pasiūlymus 😉

NAUJIENA!

3. Trečioji lokacija gimė mums patiems netikėtai, tačiau labai džiaugsmingai – Vilniaus privati gimnazija kviečia visus vilniečius (ir ne tik) į dienos stovyklą, kurioje „Svajonių planeta“ užkurs tikrą stovyklos maratoną kiekvienam norinčiam su trimis skirtingomis pamainomis – sportininkams, menininkams ir tikriems gamtos tyrinėtojams. Stovykla labiau subalansuota vyresnio amžiaus vaikams, bet puikiai tiks ir mažiesiems, nes programas kūrėme taip, kad visiems nesinorėtų grįžti namo… juk vasara!

REGISTRUOKITĖS JAU ŠIANDIEN!

Plačiau      www.ilzenbergas.lt


KONTAKTAI

Stovykla “Svajonių planeta. Ilzenbergas”
Ilzenbergo k. 4, Juodupės seniūnija,
Rokiškio rajonas 42440

Stovykla “Svajonių planeta. SPA Vilnius”
K. Dineikos g. 1, 66165 Druskininkai

Dienos stovykla “Svajonių planeta. Vilnius”
V. Grybo g. 7, 10313 Vilnius

Tel.: +370 601 36420
El. paštas: info@svajoniuplaneta.lt

REGISTRACIJA


/